Dit seizoen kan er weer op 2 dinsdagavonden in de C10 gevaren worden. Voor de mensen die niet weten wat C10-en is leg ik het even uit. Onze vereniging heeft ooit in het verleden meegedaan met wedstrijden in Duitsland bij onze Duitse zusterkanovereniging in Ratzeburg. Die wedstrijden werden gehouden met 10-persoons kano’s die “Elefanten” genoemd werden. Onze vereniging heeft zo’n “Elefant”, oftewel de “Dorstige Olifant”. Want dorst, ja dat krijg je van het varen in de C10!
In de C10 vaar je met een Canadeespeddel aan één kant van de Canadees. De techniek is om de peddel zo rechtop mogelijk in te steken en lekker door te halen, allemaal in hetzelfde tempo. Dan vaart deze kano fantastisch.
Op dinsdagavond 6 mei en 24 juni is je kans om mee te varen vanaf de loods. Graag 19.00 uur aanwezig om de C10 uit de loods te tillen. Inschrijven kan via de lijst in de loods of via
Bij minimaal 8 personen + stuur kan er gevaren worden.
Doe mee en proef de gezelligheid en het ritme van de C10!
Annet