| Datum: | 18-20 september |
| Opgave: | 24 augustus 2026 |
| Vertrek: | Vrijdag 18 september tijd volgt nog |
| Contact persoon: | Jaap Profijt |
Op vrijdagavond vertrekken vanaf de loods (tijd ??) met de kano’s op de auto/trailer. Naar de Groene Hart camping, Oostzijde 119 De Hoef. Het is ongeveer 01:45 uur rijden (120 km).
De Groen Hart camping ligt aan de Kromme Mijdrecht op de grens van Zuid-Holland en Utrecht. Deze camping heeft ruimte voor tenten en er kunnen ook campers staan op een verharde campersplek. Verder zijn er hooiberghutten en luxe trekkershutten te huur.
Vanaf de camping kunnen tochten gevaren worden naar de Woerdense Verlaat of naar Mijdrecht via de Pondskoekersluis. ( zie kanokaart UKC).
Meer info volgt in Augustus. Het plan is dan om dan de mogelijkheden te verkennen.
Vervolg:
Voor de Groene Hart Camping is gekozen om alle leden de gelegenheid te geven samen nog een tochtje te varen tijdens een (hopelijk) mooi weekend. Behalve voor tenten is er een plek voor campers en kan er accommodatie gehuurd worden. In het laatste geval dit wel tijdig doen!
Als de voorgestelde tochten te lang zijn is iedereen vrij om een kleiner rondje te varen. Dus ook mensen met Canadezen, van harte welkom.
Joop heeft in zijn vakantie in de buurt gekampeerd en zag dat er verschillende mogelijkheden waren.
Bijvoorbeeld onderstaande tocht:

Een andere optie is varen op de Nieuwkoopse Plassen , zie hier de kaart
Erheen varen is misschien te ver, maar anders op zondag met de kano’s op het dak/trailer.
Op de camping is een snackbar en een broodjesservice.
Zie: https://groenehartcamping.nl/
Vriendelijke groet,
Jaap Profijt
